Privatumo politika

Privatumo politika ir slapukai

UAB ‘‘Kaslita‘‘ itin vertina ir saugo klientų privatumą, todėl šioje Privatumo ir slapukų politikoje aiškiai ir skaidriai pateikiame mūsų internetinėje parduotuvėje taikomus informacijos rinkimo ir naudojimo principus, taip pat ir kitą informaciją apie UAB ‘‘Kaslita‘‘ nuostatas ir principus užtikrinant asmens duomenų apsaugą.

Tvarkydami asmens duomenis vadovaujamės Europos Sąjungos Duomenų apsaugos reglamento Nr. 2016/679, Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, Lietuvos Respublikos elektroninių ryšių įstatymo, kitų susijusių teisės aktų reikalavimais bei kontroliuojančių institucijų nurodymais.

KAS MES ESAME
Mūsų internetinės parduotuvės Jūsų asmens duomenų valdytojas yra:
UAB ‘‘Kaslita‘‘
Įmonės k. 144535557
PVM k. LT445355515
Kalnelio g. 2, LT-80269, Kužiai, Šiaulių r., Lietuva
El. paštas: finance@kaslita.com
Tel. +370 686 09482

KOKIUS ASMENINIUS DUOMENIS MES RENKAME IR KODĖL TAI DAROME
Vieta, IP adresas ir naršyklės tipas: mes naudosime tam, kad apskaičiuotume Jums taikomus mokesčius ir pristatymo kainą.

Siuntimo adresas: paprašysime įvesti šią informaciją, kad galėtume, pvz., apskaičiuoti pristatymo kainą, prieš pateikdami užsakymą, ar išsiųsti užsakymą.

Prieš atliekant mokėjimą internetu paprašysime pateikti šią informaciją: vardą, pavardę, el. pašto adresą, telefoną, pristatymo adresą ir vartotojo vardą su slaptažodžiu (jei esate registruotas lankytojas).

Šią informaciją naudosime tokiais tikslais, kaip:

• siųsti Jums informaciją apie Jūsų paskyrą ir užsakymą,
• atsakyti į Jūsų užklausas, įskaitant grąžinamąsias išmokas ir skundus,
• atlikti mokėjimus išvengiat sukčiavimo,
• sukurti paskyrą mūsų parduotuvėje,
• laikytis teisinių prievolių, pvz. mokesčių apskaičiavimo,
• pagerinti mūsų parduotuvių pasiūlymus.
• Jei sukursite paskyrą, mes išsaugosime Jūsų vardą, adresą, el. pašto adresą ir telefono numerį, kurie bus naudojami būsimiems užsakymams atlikti.

UŽKLAUSOS FORMA
Svetainėje turite galimybę atsiųsti mums žinutę. Jūsų kreipimosi duomenis (vardas, el. pašto adresas, žinutės turinys) tvarkome siekdami sureaguoti į Jūsų kreipimąsi. Šių duomenų tvarkymo teisinis pagrindas – Jūsų sutikimas su mumis susisiekti.

SU KUO MES DALINAMĖS JŪSŲ DUOMENIMIS
Jūsų duomenis visada laikome saugiai ir reikalaujame, kad tai užtikrintų visi mūsų partneriai ir paslaugų teikėjai, kurie turi prieigą prie Jūsų duomenų.
Jūsų duomenis gali peržiūrėti:

• internetinės parduotuvės turinio talpinimo tiekėjai,
• rinkodaros paslaugų tiekėjai,
• projekto vystymo komanda.

KAIP ILGAI MES SAUGOME JŪSŲ DUOMENIS
Duomenis, kurių tvarkymui būtinas Jūsų sutikimas arba gali būti pareikštas nesutikimas, nustojame tvarkyti šiais tikslais po Jūsų sutikimo atšaukimo (nesutikimo pareiškimo).

Statistinė Google Analytics įrankiais ir kitų slapukų pagalba surinkta informacija paprastai naudojama iki 3 metų.

Jei išsiunčiate užklausimus per kontaktų formas, duomenys keliauja į finance@kaslita.com, kurie saugomi iki administratoriaus peržiūrėjimo bei atsakymo į paklausimą.

SLAPUKAI
Slapukas (angl. cookies) yra nedidelis failas, atsiųstas į lankytojo įrenginį, lankytojui besilankant tinklalapyje. Slapukas padeda atpažinti Jus kaip ankstesnį svetainės lankytoją, išsaugoti Jūsų lankymosi mūsų svetainėje istoriją ir pagal tai parinkti Jums aktualų turinį. Ši informacija prisideda prie svetainės tobulinimo, siekiant ją padaryti dar patogesnę.

Kokią informaciją renkame
Mes renkame šią informaciją:
• informacija, reikalinga atpažinti Jus kaip svetainės lankytoją;
• svetainės lankomumo statistikos rinkimui.

Kaip naudojame slapukus
Mes naudojame lankomumo registravimo slapukus, kad nustatytume, kurie puslapiai lankomi. Tai padeda analizuoti duomenis apie interneto puslapių srautą ir tobulinti tinklalapį, kad jis atitiktų jūsų poreikius. Šią informaciją naudojame tik statistinės analizės tikslais.

Slapukas jokiu būdu nesuteikia prieigos prie jūsų kompiuterio ar bet kokios informacijos apie jus, išskyrus duomenis, kuriuos pasirinkote bendrinti su mumis, lankydamiesi mūsų tinklalapyje. Galite pasirinkti priimti ar atmesti slapukus. Dauguma interneto naršyklių automatiškai priima slapukus, tačiau galite pakeisti naršyklės nustatymą, jei norite, kad slapukai būtų atmesti. Svarbu žinoti, kad, atmetus, kai kurios tinklalapio funkcijos nebeveiks.

Nuorodos į kitus tinklalapius
Mūsų tinklalapyje gali būti nuorodų į kitus tinklalapius. Kai naudojate šias nuorodas ir vartote kitų tinklalapių puslapius, turėtumėte žinoti, kad mes jų nekontroliuojame. Dėl minėtos priežasties, negalime būti atsakingi už bet kokios informacijos, kurią pateikiate lankydamiesi tokiuose tinklalapiuose, apsaugą ir privatumą. Turėtumėte elgtis atsakingai ir susipažinti su jų privatumo politika.

VAIKŲ ASMENS DUOMENYS IR PRIVATUMAS
Internetinė parduotuvė ir joje teikiamos paslaugos yra skirtos asmenims nuo 16 metų, todėl UAB ‘‘Kaslita‘‘ sąmoningai nerenka ir netvarko vaikų iki 16 metų Asmens duomenų. Tačiau UAB ‘‘Kaslita‘‘ pažymi, kad tėvai turi teisę pateikti UAB ‘‘Kaslita‘‘ savo sutikimą, jeigu jų nepilnametis vaikas iki 16 metų norėtų naudotis mūsų internetine parduotuve ir jos suteikiamomis galimybėmis, pavyzdžiui, įsigyt prekę ar paslaugą. Jums sužinojus, kad Jūsų vaikas pateikė UAB ‘‘Kaslita‘‘ asmeninę informaciją be Jūsų sutikimo, susisiekite su duomenų valdytojo nurodytu adresu.

KOKIAS DUOMENŲ APSAUGOS PROCEDŪRAS MES NAUDOJAME
Jūsų Asmens duomenys tvarkomi atsakingai ir saugiai. Nustatydami asmens duomenų tvarkymo priemones, taip pat duomenų tvarkymo metu, įgyvendiname tinkamas teisės aktuose nustatytas duomenų apsaugos technines ir organizacines priemones, skirtas apsaugoti Jūsų tvarkomus asmens duomenis nuo atsitiktinio ar neteisėto sunaikinimo, sugadinimo, pakeitimo, praradimo, atskleidimo, taip pat nuo bet kokio kito neteisėto tvarkymo. UAB ‘‘Kaslita‘‘ darbuotojai yra raštiškai įsipareigoję trečiosioms šalims neatskleisti ir neplatinti darbo vietoje gaunamos informacijos apie bendrovės klientus, įskaitant ir šios internetinės parduotuvės lankytojus.

Asmens duomenų saugumo priemonės nustatomos atsižvelgiant į rizikas, kurios kyla tvarkant asmens duomenis.

KOKIAS INTERNETINĖS SVETAINĖS APSAUGOS PROCEDŪRAS MES NAUDOJAME

• Svetainėje naudojamas Letsencrypt.org SSL sertifikatas.
• Patvirtinta svetainės tapatybė (lankomės tikrojo domeno savininko svetainėje, o ne esame nukreipti į įsilaužėlių padirbtą serverį)
• Užšifruoti visi tarp serverio ir naršyklės perduodami duomenys – (tinklo įsilaužėliai nebegali jų nuskaityti);
• Užtikrintas duomenų vientisumas ir originalumas (pakeliui esantys maršrutizatoriai negali pakoreguoti ar cenzūruoti persiunčiamos informacijos).

Daugiau informacijos čia.

REGULIUOJAMŲ VEIKLOS SRIČIŲ INFORMACIJA
Jei manote, kad Jūsų teisės į privatumą buvo pažeistos, galite pateikti skundą Valstybinei asmens duomenų inspekcijai, A. Juozapavičiaus g. 6, 09310 Vilnius, tel. (8 5) 271 2804, 279 1445, faks. (8 5) 261 9494, el. paštas ada@ada.lt.

KAIP SUŽINOTI APIE ŠIOS POLITIKOS PAKEITIMUS?
UAB ‘‘Kaslita‘‘ privatumo ir slapukų politiką, apie esminius pakeitimus informuosime paskelbdami pranešimą internetinėje svetainėje.